O nas

Malinowy Gród jest dla nas czymś więcej...

Jesteśmy jedną z największych firm eventowych w Polsce. Zorganizowaliśmy tysiące wydarzeń w kraju i za granicą. Jesteśmy tu, stąd, ze Zgierza. Wyjeżdżaliśmy stąd tysiące razy i zawsze tu wracaliśmy. Bo tu czujemy się dobrze, tu jesteśmy u siebie. Pandemia, podobnie jak tysiącom polskich firm, tak i nam – pokrzyżowała plany. Dlatego też postanowiliśmy skupić się na tym, co blisko naszych domów i stworzyć wspólnymi siłami przestrzeń do wspólnego spędzania czasu z naszymi najbliższymi, rodzinami, dziećmi i przyjaciółmi. Bo w obliczu wszystkich turbulencji to dzięki nim udaje nam się bezpiecznie wylądować. Malinowy Gród. To nie tylko miejsce dla dzieci. To przede wszystkim miejsce dla wyobraźni i zabawy. Zapraszamy. To od nas – dla was. 

Zbliża się czas magicznej zimy​

Już 4 grudnia zaprosimy was do odmienionego grodu, gdzie w ostatnim czasie pojawiło się mnóstwo nowych atrakcji. Stworzyliśmy nowe strefy oraz zagospodarowaliśmy przestrzeń dla nowych mieszkańców, którzy już nie moga się doczekać waszej wizyty!

Pozostałe strony

Kontakt

Rezerwacje i grupy zorganizowane

Chcesz zorganizować na terenie Malinowego Grodu imprezę zamkniętą lub przybyć grupą zorganizowaną? Zadzwoń, przygotujemy się na waszą wizytę.