Strefy

Malinowy Gród to przestrzeń dziewięciu stref tematycznych:

Naszą wędrówkę zaczniemy od Strefy Harrego Pottera, dalej przez mroczny las wchodzimy do oryginalnej ciekawej strefy Avatara. Tuż za ścianami Avatara czeka na nas piękne Koloseum przechodzące w bajkową strefę Alicji w Krainie Czarów. Uroczym domkiem z królikami przechodzimy do krainy Dzikiego Zachodu, z której naszą wędrówkę na chwilkę zaparkujemy na pięknym torze przeszkód w strefie Dżungli. Po zabawie w zielonej krainie poszukamy skarbów w Egipcie, z którego piramidą przejdziemy do mroźnej Krainy Lodu. Wędrówkę zakończymy w pięknej strefie Podwodnego świata.

Każda z krain kryje w sobie wiele tajemnic, ciekawych atrakcji oraz bajkowych scenografii.

„Magia Wyobraźni”

Strefa Harrego Pottera to miejsce czarów, legend i opowieści. Tutaj nierealne staje się prawdziwe i namacalne. Od tego miejsca zaczyna się wędrówka po Malinowym Grodzi. 

„Siła Spokoju”

Znajdziesz tu relaks, odpoczynek i fantastyczną ekspozycję inspirowaną Avatarem. Drzewo życia, magiczne bierki i bohaterowie znanej produkcji pomogą ci odpocząć i znaleźć równowagę.

 

 

„Moc Odwagi”

Koloseum jest symbolem, który odziedziczyliśmy po czasach starożytnych. Strefa inspirowana produkcją Gladiator pozwoli wam przenieść się w czasie i stanąć do rywalizacji.

 

 

„Radość”

Tutaj nic nie jest taki, jakie być powinno. A może takie właśnie powinno być? W strefie inspirowanej przygodami Alicji w Krainie Czarów znajdziecie dom magicznych luster, gigantyczne meble i inne atrakcje, które zabiorą was dalej, w głąb Malinowego Grodu.

 

„Kowbojska Zręczność”

Ta strefa przeznaczona  jest na wszystkie dzikie przygody. Poznajcie świat widziany dotąd w filmach. Rywalizujcie rzucając podkową, grajcie w ogromne darty i wypełniajcie skrzynie warzywami. 

 

 

 

„Wsłuchani w Naturę”

To miejsce na spokój, refleksję i obcowanie z naturą. Scenografia inspirowana Księgą dżungli ma nam przypominać ile inspiracji możemy czerpać z natury i opowieści, które snuje.

 

 

 

„Tajemnice Egiptu”

W tej strefie faraonowie zgubili swoje skarby. Możecie je odkryć i zabrać ze sobą. Zrelaksujcie się po ciężkich poszukiwaniach w cieniu palm i piramid.

 

 

 

„Polarne Marzenie”

Egzotyczne wędrówki po Malinowym Grodzie to również skrajne kontynenty ziemi. W strefie inspirowanej Lodową Krainą wepniecie się w wieloosobowe narty, które uczą współpracy i komunikacji.

 

 

„W Poszukiwaniu Skarbów”

Na swojej drodze spotkacie wielu bohaterów, których widzieliście w filmach lub czytaliście o nich  w książkach. W morskiej strefie staniecie oko w oko z karaibskimi piratami, którzy zgubili swoje skarby. Spróbujcie je znaleźć z wykrywaczem metali w ręce.

Pozostałe strony

Kontakt

Rezerwacje i grupy zorganizowane

Chcesz zorganizować na terenie Malinowego Grodu imprezę zamkniętą lub przybyć grupą zorganizowaną? Zadzwoń, przygotujemy się na waszą wizytę.