Strefy

10 stref Malinowego Grodu

Każda strefa to osobna kraina, w której znajdziecie aktywności dla dzieci i dorosłych. Sami decydujecie, jak spędzicie czas w Malinowym Grodzie. Wspólna zabawa, rywalizacja czy beztroski relaks? Malinowy Gród jest do waszej dyspozycji. 

Wśród aktywności znajdziecie:  

 • Mega Bierki w strefie Spokoju inspirowanej produkcją AVATAR
 • Krzywe Lustra w strefie Alicji w Krainie Czarów
 • Budowanie domków Marzeń z przeskalowanych mega kart w strefie Alicji w Krainie Czarów
 • Mega kółko krzyżyk – gra towarzyska w strefie Alicji w Krainie Czarów
 • Uzupełnianie skrzyń workami w strefie Dzikiego Zachodu
 • Wielki Dart  w strefie Dzikiego Zachodu
 • Relaks w strefie Dżungli
 • Poszukiwanie skarbów w strefie Egiptu
 • Wieloosobowe narty w strefie Krainy Lodu
 • Rzut do ściany celów w strefie Podwodnego Świata
 • Łowienie Rybek w strefie Podwodnego Świata
 • Wolna sztuka malowania w strefie Sztuka na Wakacjach

„Magia Wyobraźni”

To miejsce czarów, legend i opowieści. Tutaj nierealne staje się prawdziwe i namacalne. Od tego miejsca zaczyna się wędrówka po Malinowym Grodzi. 

 

 

„Siła Spokoju”

Znajdziesz tu relaks, odpoczynek i fantastyczną ekspozycję inspirowaną Avatarem. Drzewo życia, magiczne bierki i bohaterowie znanej produkcji pomogą ci odpocząć i znaleźć równowagę.

 

 

„Moc Odwagi”

Koloseum jest symbolem, który odziedziczyliśmy po czasach starożytnych. Strefa inspirowana produkcją Gladiator pozwoli wam przenieść się w czasie i stanąć do rywalizacji.

 

 

„Radość”

Tutaj nic nie jest taki, jakie być powinno. A może takie właśnie powinno być? W strefie inspirowanej przygodami Alicji w Krainie Czarów znajdziecie dom magicznych luster, gigantyczne meble i inne atrakcje, które zabiorą was dalej, w głąb Malinowego Grodu.

 

„Kowbojska Zręczność”

Ta strefa przeznaczona  jest na wszystkie dzikie przygody. Poznajcie świat widziany dotąd w filmach. Rywalizujcie rzucając podkową, grajcie w ogromne darty i wypełniajcie skrzynie warzywami. 

 

 

 

„Wsłuchani w Naturę”

To miejsce na spokój, refleksję i obcowanie z naturą. Scenografia inspirowana Księgą dżungli ma nam przypominać ile inspiracji możemy czerpać z natury i opowieści, które snuje.

 

 

 

„Tajemnice Egiptu”

W tej strefie faraonowie zgubili swoje skarby. Możecie je odkryć i zabrać ze sobą. Zrelaksujcie się po ciężkich poszukiwaniach w cieniu palm i piramid.

 

 

 

„Polarne Marzenie”

Egzotyczne wędrówki po Malinowym Grodzie to również skrajne kontynenty ziemi. W strefie inspirowanej Lodową Krainą wepniecie się w wieloosobowe narty, które uczą współpracy i komunikacji.

 

 

„W Poszukiwaniu Skarbów”

Na swojej drodze spotkacie wielu bohaterów, których widzieliście w filmach lub czytaliście o nich  w książkach. W morskiej strefie staniecie oko w oko z karaibskimi piratami, którzy zgubili swoje skarby. Spróbujcie je znaleźć z wykrywaczem metali w ręce.

„Sztuka na Wakacjach”

W Malinowym Grodzie kreatywność to fantazja i dobra zabawa. W tej strefie możecie dać upust swoim artystycznym wizjom i malować dźwięki, czyli gigantyczne instrumenty.

Zbliża się czas magicznej zimy

Już 4 grudnia zaprosimy was do odmienionego grodu, gdzie w ostatnim czasie pojawiło się mnóstwo nowych atrakcji. Stworzyliśmy nowe strefy oraz zagospodarowaliśmy przestrzeń dla nowych mieszkańców, którzy już nie moga się doczekać waszej wizyty!

Pozostałe strony

Kontakt

Rezerwacje i grupy zorganizowane

Chcesz zorganizować na terenie Malinowego Grodu imprezę zamkniętą lub przybyć grupą zorganizowaną? Zadzwoń, przygotujemy się na waszą wizytę.