Czas na zmiany!

Nasza strefa nie jest parkiem rozrywki z rollercoasterami, karuzelami, nie jest też wystawą ani placem zabaw. Tutaj w otoczeniu wyjątkowej scenografii wplecionej w naturalne środowisko matki natury wydarza się magia. Tutaj doświadczysz spotkania z samym sobą, zintegrujesz się z grupą , oderwiesz się od pędu dzisiejszego świata. Jest bardzo prawdopodobne, że odkryjesz swoje pasje, talenty. By jednak wszystko to co powyżej napisaliśmy się wydarzyło zmieniamy proces odwiedzin naszej strefy. Już od poniedziałku 25 lipca malinowy gród otwarty dla gości indywidualnych w formie rezerwacji godzinowej w grupach do 20osób. Co to oznacza w praktyce. – możesz z rodziną zapisać się na konkretną godzinę – w czasie pobytu organizujemy warsztaty zajęcia – 2,5 godziny to czas aktywności z opiekunem/ trenerem – doświadczysz zabawy w formie treningu mentalnego, z którego korzystają najwięksi sportowcy świata Iga Świątek, Robert Lewandowski – być może odpalisz w sobie realizacje marzeń bez ograniczeń.

 

Malinowy Gród twój czas na rozwój.

 

Zapisujemy grupy, rodziny już od piątku 22 lipca grupy minimum 15 osób (dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy) Rezerwacje po nr el. 501-760-328, mail kontak@malinowygrod.pl

Pozostałe strony

Kontakt

Rezerwacje i grupy zorganizowane

Chcesz zorganizować na terenie Malinowego Grodu imprezę zamkniętą lub przybyć grupą zorganizowaną? Zadzwoń, przygotujemy się na waszą wizytę.